Oferta dotyczy wypożyczenia miernika cyfrowego FLUKE DSX-5000 na okres 1 doby (24 godzin). Za każdą następną rozpoczętą dobę koszt wypożyczenia to 350,00 zł netto (430,50 zł brutto) 

W celu wypożyczenia miernika należy skontaktować się z telefoniczne lub poprzez e-mail z obsługą sklepu aby uzgodnić termin oraz czas na jaki zostanie wypożyczony miernik. 

 

Miernik FLUKE DSX-5000  jest najwyższej jakości analizatorem okablowania strukturalnego LAN. Oferuje możliwość wykonania pomiarów sieci teleinformatycznej (komputerowej) w kategorii 5e, 6, oraz 6a zgodnie z normami TIA/ISO/IEC/EN. Pozwala na wykrycie błędów instalacyjnych oraz problemów w sieci lan związanych z zakłóceniami. Miernik FLUKE DSX-5000  z uwagi na swoje najwyższe parametry oraz możliwości analizy toru transmisyjnego jest dedykowany do wykonywania pomiarów certyfikacji sieci komputerowych objętych gwarancją systemową producenta. Wykonanie pomiarów certyfikacyjnych miernikiem FLUKE DSX-5000  jest akceptowalne przez większość producentów systemów okablowania i na tej podstawie producenci wystawiają gwarancję systemową nawet na 50 lat (System Solarix). Miernik posiada aktualną kalibrację. Aktualna kalibracja miernika jest wymagana do pomiarów certyfikacyjnych sieci LAN.